Hip Hop šokių pamokos pradedantiesiems su Juste, nuo spalio 11 d.

Hip Hop’as, tai kultūrinis judėjimas ir gatvės šokių stilius, 1970 m. prasidėjęs Niujorko rajone Bronkse. Kad suprasti kas yra Hip Hop, pirmiausia trumpai apžvelkime gavės šokių atsiradimą.
Gatvės šokiai kildinami iš kasdienybės, įskaitant gatves, naktinius klubus, žaidimų aikšteles, mokyklas, parkus, ir kt. Tai buvo puikus būdas gatvės gaujų “karams” slopinti, kur kovojama ne kumščiais, bet talentu ir kūno gebėjimais.
Gatvės šokiai yra labai populiarūs visame pasaulyje, vien dėl to, kad yra labai plataus panaudojimo. Su kiekvienais metais populiarėja ir Lietuvoje. Kai kur Vakarų mokyklose gatvės šokiai taikomi, kaip fizinio lavinimo pamoka.
Gatvės šokiai, tai yra šokių stilių visuma: Hip Hop, House, Break Dance, Popping ir Locking. Kiekvienas stilius turi atskirą atsiradimo istoriją, atlikimo techniką, muziką, šokio charakterį.
Tai puiki išraiškos priemonė jaunam žmogui, nes gatvės šokių kultūra augina, ne tik šokėją, kaip atlkėta, bet ir kaip laisvą, kuriančią asmenybę.
Norime jus pakviesti mokytis Hip Hop šokio stiliaus, susipažinti su pagrindais, technika, kultūra. Pamokos skirtos pradedantiesiems.

 

 

APIE JUSTĘ

Pamokas ves jauna, talentinga, žingeidi, nuolatos besimokanti šokėja ir trenerė Justė Vaitkevičiūtė.
Justė jau penktus metus savo įgūdžius tobulina visuose gatvės šokių stiliuose: Hip Hop, House, Break Dance, Popping ir Locking.
Žinias nuolat plečia pas geriausius Lietuvos ir užsienio trenerius.
Kviečiame apsilankyti Justės Instagram paskyroje, kurioje rasite daug informacijos apie Justę ir jos aistrą šokiams https://www.instagram.com/juste__vait/

Kas? Kur? Kada?

Pamokų laikas: pirmadieniais/trečiadieniais 16:30

Planuojama pamokų pradžia: 2023 10 11

Mus rasite: P. Lukšio g. 16 ( 4 aukštas)

Kaina: 50 eur.asm./mėn. (8 pamokos)

Amžius: kviečiame šokti vaikus, tačiau laukiame ir tų, kurie širdyje amžini vaikai 🙂

Registracija į šokių pamokas BŪTINA

Prašome užpildyti registracijos formą
https://forms.gle/CtBg8z6nk9vdPhvu6

Daugiau informacijos www.dancefamily.lt

Vis dar turite klausimų?
Drąsiai rašykite, skambikite, bus atsakyta
+370 645 42997